DTM 1
start.číslo pořadí celkem jméno plemeno jméno psa čas startu čas v cíli celkový čas
24 1 Ivan Ulč knírač střední Nessie 8:24 13:15 4:51
47 2 Jaroslav Ševčík německý ovčák Apollo 8:47 15:10 6:23
41 3 Lukáš Čechura labrador  Besa 8:41 15:25 6:44
71 4 Jan Moravec chodský pes Grini Prima Nova 9:11 16:06 6:55
63 5 Tomáš Bendl kříženec Falco 9:03 16:13 7:10
92 6 Jiří Kozohorský sibiřský husky Sany 9:32 17:05 7:33
91 7 Jan Nikodém sibiřský husky Bak 9:31 17:05 7:34
83 8 Petr Olivierus chodský pes Betty od Sopečných Vršků 9:23 17:19 7:56
46 9 Daniel Hakl akita-inu Taiki 8:46 16:49 8:03
15 10 Michal Nádvorník kříženec Benji 8:15 17:01 8:46
36 11 Ladislav Faigl hovawart Sunny 8:36 17:27 8:51
65 12 Jirka Cvejn knírač malý Ozzy 9:05 18:19 9:14
23 13 Václav Halík německý ovčák Ares 8:23 18:21 9:58
56 14 David Zeman americký pitbullterier Arnošt 8:56 20:00 11:04
52 15 Lukáš Bedan americký pitbullterier Vincent 8:52 20:00 11:08
6 16 Bohumil Křivohlavý kříženec Witko Sapa Ha 8:06 19:37 11:31
57 DIS Jakub Dlouhý americký pitbullterier Goofy 8:57   #######
DTM 2
start.číslo pořadí celkem jméno plemeno jméno psa čas startu čas v cíli celkový čas
88 1 Miloslav Slaměník kříženec Bojar 9:28 16:20 6:52
78 2 Petr Pelák kokršpaněl Cita 9:18 16:22 7:04
53 3 René Kazda chodský pes Zaro Bryvilsár 8:53 17:19 8:26
70 4 Luboš Bodlák chodský pes Rocky/Sion od Strážné skály      9:10 20:18 11:08
30 5 Jiří Hort kolie dlouhosrstá Dan 8:30 20:10 11:40
85 DIS Vladimír Ježek grónský pes Nerrivik Severská sága  9:25   #######
51 DIS Miroslav Tůma dobrman Ben 8:51   #######
DTW 1
start.číslo pořadí celkem jméno plemeno jméno psa čas startu čas v cíli celkový čas
1 1 Lucie Hübnerová křiženec Tzara 8:01 13:08 5:07
42 2 Hana Tycarová bígl Geri 8:42 14:55 6:13
67 3 Kristýna Dostálková labrador Tjabo 9:07 16:20 7:13
82 4 Monika Reissigová výmarský ohař Airuška 9:22 16:41 7:19
3 5 Jůla Nádvorníková kolivlk Dizzy 8:03 15:25 7:22
55 6 Martina Zemanová americký pitbullterier Queen Samba + Nicy 8:55 17:33 8:38
35 7 Simona Strnádková anglický kokršpaněl Jessy 8:35 17:21 8:46
43 8 Markéta Pěkná kříženec Dita 8:43 17:29 8:46
5 9 Dagmar Chomoutová kříženec (rtw x labrador) Enola 8:05 17:02 8:57
77 10 Kateřina Bryndačová  aljašský malamut Monty 9:17 18:50 9:33
16 11 Kateřina Vejvodová sibiřský husky Šimon 8:16 19:08 10:52
4 12 Bára Boudová aljašský malamut Akim Zimní pohádka 8:04 19:08 11:04
54 13 Štěpánka Matičková americký pitbullterier Spoony Black 8:54 20:00 11:06
64 14 Kateřina Pourová cane corso Híra 9:04 20:20 11:16
8 15 Romana Vavřínová kavalír king charles šp. Berunka 8:08 19:37 11:29
31 16 Anna Foralová německý ovčák Brita 8:31 20:10 11:39
84 DIS Anna Bahulíková alaskán Yetty 9:24   #######
81 DIS Daniela Novotná kříženec Dobiáš 9:21   #######
80 DIS Romana Hrubá německý ovčák Odett Od Dagy Czech 9:20   #######
58 DIS Barbora Nešlehová americký pitbullterier Amálka 8:58   #######
34 DIS Eva Markvartová kříženec Laila 8:34   #######
33 DIS Melanie Novotná kříženec Gary 8:33   #######
26 DIS Kateřina Maierová Parson Russell terrier Dancing Daisy z Jeřeně 8:26   #######
DTW 2
start.číslo pořadí celkem jméno plemeno jméno psa čas startu čas v cíli celkový čas
32 1 Lenka Kamenická knírač velký Caith 8:32 16:44 8:12
14 2 Monika Černá český fousek Cilka ze Zemanky 8:14 17:22 9:08
13 3 Hana Vodičková beauceron Logan 8:13 17:22 9:09
75 4 Hana Bryndačová ESP Luisa 9:15 18:50 9:35
69 5 Jana Maxová jorkšírský teriér Max/Taos pod Měndou 9:09 20:18 11:09
7 6 Jana Zapletalová grónský pes Fantom 8:07 19:34 11:27
86 DIS Lenka Bahulíková aljašský malamut Buck Crifadi  9:26   #######
72 DIS Eva Havlová beauceron Beata  z Lhotecké linie  9:12   #######
68 DIS Věra Smolíková beauceron Akki 9:08   #######